Budova 1. stupně Budova 2. stupně

Strunkovice nad Blanicí

Úspěchy v soutěžích ve školním roce 2018/2019

•  6. 9. 2018 - Trojboj o putovní pohár mikroregionu Vlachovo Březí

Družstvo žáků z I. stupně ve složení Hrdina Jakub, Valenta Kryštof a Pechová Aneta obsadili v kategorii mladších žáků 1. místo a vyhráli tak putovní pohár.

Družstvo žáků z II. stupně ve složení Rebeta Roman, Richter Mikuláš a Lofová Martina obsadili v kategorii starších žáků krásné 2. místo.

Gratulujeme!

•  10. 10. 2018 - 8. a 9. r. - Přírodovědný klokan

1. místo - David Pavlík

2. místo - Adam Kašpar

3. místo - Nikola Pechová

•  listopad 2018 - soutěž Mladý chemik

Martina Lofová postoupila do 2. kola Mladého chemika, které se bude konat v prosinci na Masarykově střední škole chemické v Praze. Držíme palce!

•  23. 11. 2018 - 8. a 9. r. - Olympiáda v českém jazyce

1. místo - Karolína Trubelová (8. r.)

2. místo - Nikola Pechová (8. r.)

3. místo - David Pavlík (9. r.)

Karolína Trubelová postupuje do okresního kola. Držíme palce!

•  listopad 2018 - soutěž Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR

Žákyně 9. třídy Martina Lofová se zúčastnila 2. kola soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR, která se konala v Praze. I když se do finálového kola již neprobojovala, ukázala, že lze i v silné konkurenci dětí z celé ČR dosáhnout pěkného výsledku. Blahopřejeme!

•  17. 1. 2019 - Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

17. 1. 2019 proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Blahopřejeme postupujícím do okresního kola Filipu Říhovi a Karolíně Trubelové!

•  26. 1. 2019 - Okresní kolo olympiády v českém jazyce

29. 1. 2019 proběhlo okresní kolo olympiády v českém jazyce. Naši školu reprezentovala Karolína Trubelová z 8. ročníku, která obsadila pěkné 10. místo.

•  13. 2. 2019 - Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

Ve středu 13. 2. 2019 jsme se zúčastnili okresního kola olympiády v anglickém jazyce. V I. Kategorii 6. a 7. tříd nás reprezentoval Filip Říha (6. r.) a v II. kategorii 8. a 9. tříd Karolína Trubelová (8. r.).