Používáte prohlížeč Internet Explorer, který je zastaralý a již není podporovaný. Z tohoto důvodu stránky nemusí fungovat správně!!!

Mimořádné opatření MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ

Vážení rodiče,

z nařízení vlády (Bezpečnostní rada státu) jsou všechny základní školy od 11. 3. 2020 až do odvolání uzavřené.

Školní družina je do odvolání mimo provoz.

Případné informace ohledně zadávání učiva budou průběžně zveřejňovány na webových stránkách školy. Další informace můžete získat od třídních učitelů, které kontaktujte na e-mailu. Kontakty jsou na webových stránkách školy.

Od 17. 3. 2020 až do odvolání se ruší výuka MŠ Strunkovice nad Blanicí.

Provoz školní jídelny pro cizí strávníky nepřerušen.

Od 6. 4. 2020 nabízí škola možnost stravování dětem. Oběd v hodnotě 50 Kč bude poskytován v jednorázovém boxu. Musí ho vyzvednout na předávacím místě rodič nebo někdo dospělý v 11.15 hod., oběd je bez polévky.

Objednávka obědů bude probíhat přes e-mail: skolnijidelna.strunkovicenadbl@seznam.cz, a to vždy na celý týden. Do e-mailu je třeba uvést jméno dítěte a jméno osoby, která bude oběd vyzvedávat.

Situace se může měnit, sledujte prosím webové stránky školy a informace MZ.

V případě dotazu můžete volat na telefon: 724 286 251.

Mgr. Markéta Vejvodová, ředitelka školy

Potvrzení na ošetřovné

Potvrzení na ošetřovné na dítě ve věku do 13 let možno potvrdit každý den od 8 do 11 hodin v kanceláři školy nebo po telefonické domluvě na čísle 724 286 251.

Mgr. Markéta Vejvodová, ředitelka školy