Používáte prohlížeč Internet Explorer, který je zastaralý a již není podporovaný. Z tohoto důvodu se nemusí stránky zobrazovat správně!!!

Dokumenty Projekty Kontakty Učivo

Učivo a domácí úkoly

Učivo a domácí úkoly pro žáky I. stupně budou třídní učitelky zasílat na e-maily rodičů. Termíny budou stejné, jak si jednotlivé třídy nastavily. V případě dotazů kontaktujte třídní učitelky na jejich školních e-mailech.

Učivo a domácí úkoly pro žáky II. stupně budou uveřejněny na webových stránkách školy v týdenních cyklech vždy v pátek. V případě dotazů kontaktujte jednotlivé vyučující na jejich školních e-mailech.

Kontakty na jednotlivé učitele naleznete v Rozdělení školy -> Základní škola -> Zákl. informace, kontakty nebo klikněte ZDE.

Po skončení karantény žáci odevzdají vypracované úkoly k vyhodnocení svým vyučujícím.

Pro domácí přípravu doporučujeme následující stránky:

Žáci mohou využít ke vzdělávání též vysílání ČT:

• UčíTelka - zábavně-vzdělávací program pro žáky prvního stupně (ČT2 od 9:00 h každý všední den)
  • Odpoledka – pásmo vzdělávacích pořadů pro žáky druhého stupně (ČT2 od 12:00 h každý všední den)
  • Škola doma – televizní opakování pro žáky devátých tříd chystajících se na přijímačky na střední školy (ČT1 od 14:00 h každé úterý český jazyk, každý čtvrtek matematika)

30. 3. - 3. 4.
23. - 27. 3.