Používáte prohlížeč Internet Explorer, který je zastaralý a již není podporovaný. Z tohoto důvodu stránky nemusí fungovat správně!!!

Učivo a domácí úkoly

Učivo a domácí úkoly pro žáky I. stupně budou třídní učitelky zasílat na e-maily rodičů. Termíny budou stejné, jak si jednotlivé třídy nastavily. V případě dotazů kontaktujte třídní učitelky na jejich školních e-mailech.

Učivo a domácí úkoly pro žáky II. stupně budou uveřejněny na webových stránkách školy v týdenních cyklech vždy v pátek. V případě dotazů kontaktujte jednotlivé vyučující na jejich školních e-mailech.

Kontakty na jednotlivé učitele naleznete v Rozdělení školy -> Základní škola -> Základní informace ZŠ nebo klikněte ZDE.

Pro domácí přípravu doporučujeme následující stránky:

Žáci mohou využít ke vzdělávání též vysílání ČT:

• UčíTelka - zábavně-vzdělávací program pro žáky prvního stupně (ČT2 od 9:00 h každý všední den)
  • Odpoledka – pásmo vzdělávacích pořadů pro žáky druhého stupně (ČT2 od 12:00 h každý všední den)
  • Škola doma – televizní opakování pro žáky devátých tříd chystajících se na přijímačky na střední školy (ČT1 od 14:00 h každé úterý český jazyk, každý čtvrtek matematika)

8.-31. 6.

Od 8. 6. probíhá v omezeném rozsahu výuka jednotlivých tříd II. stupně. Z tohoto důvodu bude učivo jednotlivým třídám zasíláno individuálně na jejich třídní e-maily a již zde nebude hromadně zveřejňováno.

1.-5. 6.
25.-29. 5.